Zakup kart wstępu na targi w Przedstawicielstwie Targów Norymberskich

Zachęcamy do zakupu kart wstępu w przedsprzedaży na targi odbywające się w Centrum Targowym w Norymberdze. Kupując karty w przedsprzedaży korzystają Państwo z niższych cen niż obowiązujące w kasach targowych w Norymberdze oraz unikają kolejek przed kasami.

Wystawiamy faktury VAT. Karty wstępu sprzedajemy w polskich złotych, po przeliczeniu ceny według kursu średniego euro w Narodowym Banku Polskim na dzień poprzedzający wystawienie faktury

.

Faktury i wygenerowane w systemie elektronicznym karty wstępu na targi wysyłamy w załączeniu na adres e-mailowy nabywcy, do samodzielnego wydruku. Wysyłka kart wstępu następuje po uregulowaniu należności przelewem bankowym. Nie ma możliwości zwrotu wystawionych i wysłanych kart wstępu, ani też zmiany danych osobowych na karcie wstępu.

Zamówienia na karty wstępu przyjmujemy wyłącznie drogą mailową; prosimy o podanie danych do faktury wraz z numerem NIP, określenie rodzaju i liczby kart wstępu (jednodniowe, na wszystkie dni targowe), a także podanie imion i nazwisk osób, dla których przeznaczone są karty wstępu.

Przedsprzedaż kart wstępu kończy się zwykle na 2 dni przed dniem rozpoczęcia danych targów.

Karty wstępu można nabywać również samodzielnie w systemie elektronicznym, rejestrując się poprzez wypełnienie odpowiednich formularzy w języku niemieckim lub angielskim, płacąc w euro kartą kredytową i otrzymując potwierdzenie nabycia.

MERITUM s.c. - Przedstawicielstwo Targów Norymberskich w Polsce udziela bezpłatnych informacji w zakresie reprezentowanych imprez targowych, udostępnia formularze zgłoszeniowe i inne materiały dla wystawców, sprzedaje karty wstępu na targi, organizuje spotkania informacyjne i konferencje prasowe popularyzujące imprezy targowe. Pomaga również w zorganizowaniu podróży na targi i zarezerwowaniu noclegu.

Meritum s.c.
Przedstawicielstwo Targów Norymberskich w Polsce
ul. Kwiatkowskiego 1/29; 03-984 Warszawa
tel.: 22 828 27 34; fax: 22 828 23 87
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.targimeritum.pl; www.nuernbergmesse.de/en