Spielwarenmesse International Toy Fair Norymberga

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Zabawek - Spielwarenmesse International Toy Fair Norymberga odbędzie się w Centrum Targowym w Norymberdze w dniach od 28 stycznia do 2 lutego 2015 r.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia tych wiodących w świecie międzynarodowych targów zabawek, artykułów hobbystycznych, artykułów związanych z kreatywnym spędzaniem wolnego czasu, a także produktów lifestylowych oraz dla niemowląt i małych dzieci.

To właśnie na targach Spielwarenmesse będą mieli Państwo możliwość zapoznania się ze światowymi trendami branży zabawkarskiej. Spielwarenmesse w Norymberdze to:

  • numer 1 na świecie w temacie zabawy i czasu wolnego,

  • 75.888 odwiedzających oraz 2.748 wystawców (dane z roku 2014),

  • ponad milion produktów, z czego blisko 75.000 to nowości.

Tematy specjalne najbliższej edycji targów obejmują takie wydarzenia, jak TrendGallery, Toy Business Forum, New Exhibition Center, Nowe Innowacyjne Firmy, Lifystyle & Trends, Spiele Cafe.

Zapraszamy i proponujemy Państwu naszą pomoc w organizacji wizyty na targach. Przypominamy, że targi przeznaczone są dla osób z branży; dzieci i młodzież poniżej 16 roku życia nie mają wstępu na te targi.

1. Karty wstępu.

Zachęcamy do zakupu kart wstępu w przedsprzedaży:

- imienna elektroniczna karta jednodniowa – 18 euro

- imienna elektroniczna karta na wszystkie dni targowe – 38 euro.

Kupując karty w przedsprzedaży skorzystają Państwo z niższych cen niż w kasach targowych oraz unikną Państwo kolejek przed kasami. Karta wstępu na te targi upoważnia w dni targowe do bezpłatnego korzystania z komunikacji miejskiej na terenie obsługiwanym przez VGN.

Karty wstępu można nabywać samodzielnie drogą elektroniczną. W tym celu potrzebny jest Państwa adres mailowy do wysyłki linku, umożliwiającego Państwu internetowy zakup. Ci z Państwa, którzy podali nam wcześniej swoje adresy mailowe, otrzymali lub otrzymają od nas link wraz z osobistym numerem klienta. Płatność następuje wówczas przy pomocy karty kredytowej, po wypełnieniu odpowiednich formularzy elektronicznych. Jeśli chcieliby Państwo otrzymać od nas link do zakupu karty wstępu drogą elektroniczną, prosimy o zarejestrowanie się na stronie targów lub przesłanie nam Państwa danych w celu rejestracji.

W Przedstawicielstwie karty wstępu sprzedajemy wyłącznie po otrzymaniu zamówienia pisemnego, przesłanego mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Zamówienie powinno zawierać: ilość i rodzaj kart wstępu, imiona i nazwiska osób, dane do faktury z numerem NIP. Karty elektroniczne wysyłamy drogą mailową jako załącznik, do samodzielnego wydrukowania. Wysyłka kart wstępu następuje po uregulowaniu należności (równoważność w PLN). Nie ma możliwości zwrotów zamówionych i wysłanych kart wstępu.

2. Podróż i hotel.Osobom zainteresowanym udzielamy informacji na temat podróży oraz oferujemy pomoc w rezerwacji hotelu w Norymberdze i okolicach. We wszystkich sprawach związanych z targami zabawek prosimy o kontakt z naszym biurem.

 

Meritum s.c.

Przedstawicielstwo Spielwarenmesse eG w Polsce

tel.: 22 828 27 34; fax: 22 828 23 87

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.